Prijelaz djece prije redovnog upisa za 2022./2023.

Wave: OBAVIJEST !

OBAVIJEST

RODITELJIMA/SKRBNICIMA O MOGUĆNOSTI PRIJELAZA DJETETA/DJECE U DRUGI GRADSKI DJEČJI VRTIĆ ZA PEDAGOŠKU GODINU 2022/2023.

Roditelji/skrbnici kojima je dijete upisano u gradski dječji vrtić koji im ne odgovara po mjestu stanovanja, imaju mogućnost prijelaza djeteta/djece u drugi, odgovarajući, gradski dječji vrtić.

Zainteresirani roditelji/skrbnici pisanu ZAMOLBU o potrebi prijelaza djeteta/djece u drugi gradski vrtić trebaju predati u tajništvo DV "Krijesnice" u razdoblju
OD 28. OŽUJKA do 1. TRAVNJA 2022. GODINE.

Komisija za upis djece u dječjem vrtiću rješavat će Zamolbe roditelja/skrbnika u skladu s Pravilnikom o upisu djece i ostvarivanju prava i obveza korisnika usluga i kriterijima za prednost pri upisu.

Dječji vrtić "Krijesnice" izvijestit će roditelje/skrbnike o rezultatima postupka 11. travnja 2022. godine.

Temeljem odobrenog prijelaza roditelji/skrbnici ispisat će dijete/djecu s 31. kolovozom 2022. godine iz DV "Krijesnice" i upisati ih u odgovarajući dječji vrtić s početkom pedagoške godine 2022/2023., odnosno od 1.rujna 2022. godine.

*Obrazac Zamolbe dostupan je kod matičnih odgojitelja u odgojnoj skupini djeteta te na web stranici vrtića.

Prilozi: