Kazališna predstava "Pobuna bojica"

Sa velikim zadovoljstvom prihvatili smo i ugostili skupinu odgojiteljica iz Dječjeg vrtića "Tatjane Marinić", koje su održale predstavu za djecu pod nazivom "Pobuna bojica".

Posebnost ove maštovite, zabavne, ali i edukativne predstave ostavila je veliki dojam na našu djecu polaznike vrtićkog kraćeg programa likovno-scenskog izraza i lutkarstva "Dijete i scenska umjetnost".

Vjerujemo da će se naša suradnja sa Dječjim vrtićem "Tatjana Marinić" (kojima se i ovom prilikom ponovno zahvaljujemo) nastaviti, te da ćemo u narednom periodu stvoriti zajedničke prilike za slična druženja, razmjenu postignuća, obogaćivanje programa i cjelokupnog odgojno-obrazovnog rada koji svakodnevno provodimo sa djecom.

Kako nam je bilo možete vidjeti na fotografijama koje slijede...