52. Međunarodna izložba dječje likovne umjetnosti "LIDICE 2024." (Republika Češka)

Poziv na suradnju Hrvatskog školskog muzeja za sudjelovanje u međunarodnom likovnom natječaju u društvu svih odgojno-obrazovnih ustanova Republike Hrvatske, prihvatili smo sa velikim zadovoljstvom.

Ovogodišnja tema dječjeg likovnog stvaralaštva bit će posvećena temi KARAVANA, čija ideja se nadovezuje na činjenicu da su Ujedinjeni narodi 2024. godinu proglasili Međunarodnom godinom deva.

Vjerujemo da će odabrani likovni radovi djece iz odgojnih skupina "Loptice" i "Latice" biti vrlo maštoviti i nadahnuti mislima o putovanju, avanturi, slobodi, prenošenju poruka i općenito komunikaciji u današnjem svijetu i budućnosti...

Stoga poželimo sreću našim malim natjecateljima, na njihovom sudjelovanju i uloženom trudu.

Povratna vijest o rezultatima natječaja stručnog povjerenstva u Hrvatskoj bit će objavljena do kraja veljače 2024. godine, na službenoj web stranici Hrvatskog školskog muzeja.