Podrška djeci i roditeljima nakon potresa

Poštovani roditelji / skrbnici,

prethodna godina bila je puna neočekivanih izazova koji su stavljeni pred vašu djecu i vas osobno.

S obzirom na sve okolnosti koje su nas sve zajedno zadesile u ovo kratko vrijeme, ovim putem Vam želimo pružiti podršku putem materijala i aktivnosti koje smo pripremili, a koje vam mogu pomoći u nošenju sa stresnim situacijama uzrokovanim potresima koje smo doživjeli i proživjeli. Materijale su izradili stručnjaci za psihofizičko zdravlje djece i odraslih.

Nadamo se da će vam pomoći, kako bismo se svi zajedno vratili u ravnotežu odnosno „normalu“ u kojoj smo funkcionirali ranije.

Možete ih pronaći OVDJE NA LINKU (ili u odjeljku "Vrtić u mom domu", gdje se nalaze i svi ostali prethodno pripremljeni materijali).

Pripremila:
Katarina Brekalo, mag. psych.